הפסיכיאטרית אלה קיאנסקי שקרנית סדרתית הוציאה דיווח שקרי לבית המשפט בתמיכת היועצת המשפטית לממשלה עו״ד קשת יונה פיינברג תנ"ז 39130-10-15

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p4qxsa-e8

הפסיכיאטרית אלה קיאנסקי, שקרנית פתולוגית. הנ"ל ביצעה כליאת שווא של קטינה במחלקה פסיכיאטרית בבית חולים הדסה בירושלים. עו"ד יוסי נקר, מומחה חוק ונוער, נשכר על ידי האבא הביא לשחרור בתו מאשפוז כפוי. בעקבות התערבותו של עו"ד יוסי נקר, הורה בית המשפט לפסיכי' לשחרר לאלתר את הקטינה. קיאנסקי, במקום לשחרר לחופשי את הקטינה לחופשי, ניסתה לתפור לילדה תיק פסיכיאטרי שקרי, כשהיא מלעיטה את הילדה בכדורים פסיכיאטריים ללא צורך, לגרום להתמכרותה לכדורים, למנוע מהילדה לצאת לחופשי ולהביע דעתה החופשית.

בימים אלה, מכין התחקירן והעיתונאי מוטי לייבל, תחקיר מקיף נגד הפסיכיאטרית אלה קיאנסקי, בתיק אחר, שאיננו קשור לתיק זה. מהתחקיר עולה כי מדובר בשקרנית פתולוגית, שהעידה עדות שקר בבית המשפט, נתפסה על כך ולכן חוות הדעת שלה נפסלה. התחקיר יפורסם על ידי התחקירן לייבל, בימים הקרובים.

בתיק בו מייצג עו"ד יוסי נקר, הייתה אמורה קיאנסקי, להעיד בבית המשפט, בעניינה של הקטינה שנכלאה כליאת שווא, אלא שקיאנסקי, הוציאה דיווח שקרי לבית המשפט, בו כתבה "בית החולים מנהל תביעה נגדו (עו"ד יוסי נקר) בימים אלו. לפיכך, הצוות ואנוכי מבקשים לא להעיד, ואם יש שאלות או הבהרות נשמח לענות עליהן בכתב".

הנה התוכן המלא של הצהרתה השקרית של ד"ר אלה קיאנסקי לבית המשפט. הנ"ל משקרת שהוגשה תביעה נגד עו"ד יוסי נקר, כשהיא טוענת בשקר שהוא עמד מאחורי "אלימות מילולית בוטה והשמצות שקריות נרחבות ברשת האינטרנט". האם הפסיכיאטרית השקרנית תועמד לדין על מסירת הצהרה כוזבת? איפה עוד היא מתחזה ומשקרת? למי עוד היא כותבת שקרים? שופטי ישראל כמובן מאמינים לכל מילה שקרית שלה, כי היא מביאה להם פרנסה.

עו"ד יוסי נקר, פרסם ביום 18/5/16 סטטוס בפייסבוק: "הסיפור שלי עם ד״ר אלה קיאנסקי הופך מעניין יותר ויותר. נציגת היועץ המשפטי לממשלה, עו״ד קשת יונה פיינברג, בת של שופט, הגישה בקשה למנוע את עדות ד״ר אלה קיאנסקי בטענה שזו הגישה נגדי תביעת דיבה וד״ר קיאנסקי לא רוצה להיחקר על ידי.  העניין הוא שמאז 11.4.16 לא הגיעה לידי כל תביעה".

מתברר שאלה קיאנסקי, משוטטת באינטרנט ובולשת אחר הסטטוסים של עו"ד יוסי נקר (לא יותר פשוט להציע חברות או להירשם כעוקבת?!), חרדה ל"שמה הטוב". הנ"ל חושבת שאם תכתוב לבית המשפט שהכפישו את השם שלה על עבודתה, יוסרו הפרסומים החושפים קלונה.

  יום למחרת, 19.5.16 פרסם עו"ד יוסי נקר, פוסט נוסף בעמוד הפייסבוק המתוקשר שלו, בו כתב: "עוד מעלילות ד״ר אלה קיאנסקי ובאת כח היועץ המשפטי לממשלה, עו״ד קשת יונה פיינברג. כשד״ר קיאנסקי ו/או היועץ המשפטי לממשלה משקרים זה תמיד בתום לב".

 מתברר, כי אלה קיאנסקי, לא מסוגלת לעמוד מאחורי חוות הדעת השקרית והמופרכת שהוציאה לבית המשפט, והיא מחפשת כל דרך לחמוק מחקירה נגדית של עו"ד יוסי נקר.

בתיק זה, השקרים של משרד הרווחה בתמיכת הפסיכיאטרית אלה קיאנסקי, שברו שיאים חדשים של מרמה, הונאה ושקרים, וכל זאת כדי לסחור בקטינה, להוציא אותה מביתה ללא צורך, ולמנוע ממנה לגור עם אביה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s